26 czerwca uroczystym apelem na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Uroczystość była szczególnie ważna dla kończących Szkołę klas trzecich BSI. Wzięli w niej udział również zaproszeni goście: pani Elżbieta Sobotka- Wtorkowska- Podstarsza Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Ostródzie wraz z dyrektorem biura panią Sylwią Tumińską, pan Kamil Horodyłowski- z Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Morlinach oraz Wychowawcy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ostródzie.
Spotkanie rozpoczęło się przemówieniem pani Dyrektor, Anny Teodorowicz oraz wystąpieniami zaproszonych gości. Następnie życzenia wygłosili przedstawiciele szkoły dla dorosłych. W dalszej części uroczystości uczniowie odebrali nagrody za wyniki w nauce oraz wysoką frekwencję. Wielu uczniów zostało wyróżnionych za liczne znaczące działania oraz udział w konkursach. Pani Dyrektor skierowała szczególne podziękowania do pani Agnieszki Mierzejewskiej, koordynatorki Konkursu „Hack de Ad”. Uczniowie, którzy brali w nim udział, otrzymali zespołowe nagrody finansowe a także bon o wartości 3 tysięcy złotych dla Szkoły.
W kolejnej części spotkania głos zabrali wychowawcy kończących Szkołę klas trzecich szkoły branżowej. Przedstawiciele klas kończących złożyli podziękowania Dyrekcji Szkoły, a klasy drugie pożegnały starsze koleżanki i kolegów drobnymi upominkami. Gratulujemy uczniom klas trzecich BSI ukończenia Szkoły.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, spokojnych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.