Strona główna
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 r.
26 czerwca uroczystym apelem na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Uroczystość była szczególnie ważna dla kończących Szkołę klas trzecich BSI. Wzięli w niej udział również zaproszeni goście: pani Elżbieta Sobotka- Wtorkowska- Podstarsza Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Ostródzie wraz z dyrektorem biura panią Sylwią Tumińską, pan Kamil Horodyłowski- z Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Morlinach oraz Wychowawcy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ostródzie.
Wakacje bez próchnicy – zadbaj o zęby dziecka przed powrotem do szkoły!
Wakacje to dobry moment, aby umówić dziecko na przegląd stomatologiczny, wykonać zabiegi profilaktyczne lub rozpocząć potrzebne leczenie – bez szkolnego pośpiechu i napiętego planu zajęć.
Przypominamy, że gabinet stomatologiczny w naszej szkole w Liceum Ogólnokształcącym ul. Drwęcka 2 w Ostródzie jest dostępny również w okresie wakacyjnym.
KARKONOSKA PRZYGODA
W dniach 23-27 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce w Karkonosze,
podczas której poznawali piękno górskich krajobrazów oraz najciekawsze zabytki regionu.
W programie znalazło się zwiedzanie słynnej Świątyni Wang w Karpaczu oraz Zamku Książ –
jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce. Ważnym punktem wycieczki była także wyprawa na Śnieżkę, najwyższy szczyt Karkonoszy, a także górska wędrówka przez Biały Jar i Kopę. Uczniowie odwiedzili również karkonoskie schroniska: Samotnię, Strzechę Akademicką oraz Dom Śląski. Wyjazd dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, sprzyjał integracji i aktywnemu wypoczynkowi.
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych
Partnerzy