Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego

dsc 024430 kwietnia  uczniowie klasy maturalnej ostatni raz zasiedli w szkolnych ławach. Dzisiaj ostatni dzwonek, rozdanie nagród, świadectw i upominków. Od jutra nerwowe przygotowania do matury.

W tym roku szkolnym najlepsze wyniki w nauce osiągnęli Joanna Drozińska, Aleksandra Kotarba, Jakub Szabelski, Wiktoria Kupniewska, Gabriela Chodup, Zuzanna Bałabon, Aleksandra Powierża, Damian Kapuściński, Patrycja Pisarkiewicz, Alicja Karczewska. Uczniowie odebrali dyplomy i gratulacje od Pani Dyrektor Anny Teodorowicz, my też się do nich przyłączamy.

Podziękowania za rzetelną pracę w Samorządzie Uczniowskim, a także za zaangażowanie i wkład w życie szkoły odebrali Patrycja Pisarkiewicz, Gabriela Chodup i Filip Zelmański. Jesteśmy dumni, że byli oni  uczniami naszej szkoły    i że zależało im na jak najlepszym jej wizerunku. Zawsze będziemy pamiętali, że kosztem wolnego czasu, wykradając chwile pomiędzy jednym, a drugim sprawdzianem czy kartkówką byli na każdą naszą prośbę. Ich poczucie obowiązku i wiara w sukces przezwyciężała wszelkie trudy. Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę, za uśmiech i  życzliwość. Było nam niezmiernie miło z Wami współpracować.

 Były też nagrody, wyróżnienia i podziękowania za pracę w szkolnym wolontariacie. Pan Krzysztof Światek wręczył je Patrycji Pisarkiewicz.

Pan Tomasz Laskowski przygotował podziękowania naszym szkolnym asom sportu. Nagrody odebrali Patrycja Pisarkiewicz, marek Laborowski, Damian Kapuściński, Bartosz Wieczorek, Jakub Szabelski, Bartosz Leytyman.

Życzymy wszystkim maturzystom połamania piór na egzaminach maturalnych, powodzenia w dalszej edukacji oraz wszystkiego co najlepsze w dorosłym życiu.

Wspominajcie szkołę z uśmiechem

Galeria zdjęć