ZSZ Staszic CKU Ostroda - Archiwalne
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Z działalności Szkolnego Koła Wolontariatu

Szkolne Koło Wolontariatu z powodzeniem zakończyło zbiórkę darów dla mieszkańców Ośrodka Wsparcia dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Olsztynie. 16 maja 2017 r. przedstawiciele szkół dla dorosłych – wolontariuszka Małgorzata Woźnica, zastępca przewodniczącego Samorządu Słuchaczy Beata Brzoska, opiekun Samorządu Słuchaczy szkół zaocznych Andrzej Filipiuk i opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu CKU Wioletta Dawidczyk – przekazali je kierownictwu Ośrodka.

 

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

DSC05253Dnia 24.06.2015 słuchacze w zawodzie opiekun medyczny zakończyli swoją roczną edukację, a słuchacze klas LO wieczorowych i zaocznych zakończyli rok szkolny.

Były podziękowania i kwiaty dla nauczycieli oraz nagrody dla najlepszych słuchaczy.

galeria

Dni rodziny

dsc02936Dni Rodziny w CKU - W tym roku XVIII Warmińsko – Mazurskie Dni Rodziny obchodzone są pod hasłem: „Rodzina - tu wszystko się zaczyna”. W szkole dla dorosłych odbyły się w bibliotece zajęcia dotyczące zagadnień związanych z rodziną. Słuchacze klasy II LO wieczorowej starali się znaleźć odpowiedź na pytanie czym jest rodzina, jakie są jej funkcje i zadania oraz co zrobić, aby stworzyć w przyszłości dobrze funkcjonującą, kochającą się rodzinę.

Podczas wspólnego oglądania zdjęć i albumów rodzinnych słuchacze mogli przekonać się, że wspólne doświadczenia i spędzanie czasu scala i wzmacnia wszystkie pokolenia w rodzinie.

Galeria zdjęć

Bezpieczny Internet

bezpieczny internet 2

Czerwiec 2016 r.

W szkolnej bibliotece została przygotowana wystawa książek na temat bezpieczeństwa w sieci. Dodatkowo słuchaczki formy zaocznej przygotowały ulotki na temat bezpiecznego Internetu. Dzięki nim będzie można dowiedzieć się o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą cyberprzestrzeń, a przede wszystkim o tym, jak ich unikać na co dzień.

 

 galeria

CKU na Targach Pracy i Edukacji

img 590314 kwietnia 2016 r. w sali konferencyjnej CUP w Ostródzie odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ostródzie, Centrum Edukacji i Pracy OHP w Olsztynie i Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie. Otwarcia targów dokonali: Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Paweł Kowszyński, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie Marek Obrębski oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ostródzie Zdzisław Szramowski. W wydarzeniu wziął również udział dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie Zdzisław Szczepkowski. Wśród wystawców były m.in. zakłady pracy, uczelnie, placówki szkolenia zawodowego, szkoły policealne, w tym „Staszic” promujący kształcenie dorosłych.

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Copyright © 2019. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook