ZSZ Staszic CKU Ostroda - Wolontariusze – wolontariuszom
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Wolontariusze – wolontariuszom

wol LipowoWolontariusz to człowiek, który  jak najwięcej z siebie chce dać innym. Czasem warto mu za to podziękować. Z inicjatywy opiekuna Klubu Wolontariatu ‘Klub Ośmiu” w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU w Ostródzie ruszył projekt „Wolontariusze wolontariuszom” - cykl warsztatów dla wolontariuszy z dotychczasowych oddziałów gimnazjalnych oraz szkół podstawowych w powiecie ostródzkim. W czasie warsztatów młodzież poznaje zasady poprawnej komunikacji interpersonalnej, uczy się współpracy w grupie, jak i poznaje ważne wartości w życiu. Warto dodać, że warsztaty prowadzą wspólnie: opiekun wolontariatu „Staszica” wraz ze swoimi wolontariuszami, którzy w ten sposób również nabywają kompetencje przydatne im później w codziennej pracy z ludźmi.

Akcja, którą rozpoczęliśmy w minionym roku szkolnym spotkaniem dla wolontariuszy w ZS-P w Łukcie, nabrała w tym roku rozmachu – za nami bardzo wysoko ocenione warsztaty w Lipowie i Pietrzwałdzie, kolejne spotkania są już zaplanowane w kołach i klubach wolontariatu w Samborowie, Durągu, ZS-P Nr 4 w Ostródzie, także w Żabim Rogu, Dąbrównie, a Franciszkowie. Chętnych zapraszamy do kontaktu z nami.

Copyright © 2019. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook