ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bieżące
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Matura z religii

matura religiaUczniowie klasy IV Tlf pisali swój pierwszy egzamin maturalny. Maturzyści  4 kwietnia zmierzyli się z maturą z religii.

„Staszic” dobrą marką kształcenia w zawodach województwa warmińsko-mazurskiego

img 20190408 wa0003Dnia 5 kwietnia 2019r. w Olsztyńskim Parku Naukowo – Technologicznym odbył się Regionalny Kongres Zawodowy naszego województwa, którego organizatorem był Wojewoda Warmińsko-Mazurski wraz z Warmińsko-Mazurskim Kuratorem Oświaty pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Celem wydarzenia była szerokorozumiana promocja szkolnictwa branżowego jako głównego elementu rozwoju gospodarki regionu.

Część wystawiennicza kongresu była okazją do prezentacji potencjału szkół prowadzących kształcenie zawodowe w województwie warmińsko-mazurskim i tu „Staszic” mocno zaznaczył swoją obecność prezentując się aż w 5 branżach: spedycyjno-logistycznej (technik logistyk, technik spedytor, magazynier-logistyk), przemysłu mody (technik przemysłu mody, krawiec, tapicer), fryzjersko-kosmetycznej (fryzjer, technik usług fryzjerskich), mechanicznej (technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających), poligraficznej (technik reklamy, fotograf).

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej „Sursum Corda”

sumsumcorda3 kwietnia w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbył się XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej „Sursum Corda”. W tym roku naszą szkołę reprezentowała nowa ekipa tj. Justyna Furman i Joanna Wielichowska z klasy Iwf. W kategorii solista Joasia zaśpiewała piosenkę pt. „Alelluja”. W duecie dziewczęta śpiewały piosenkę pt. „List do Boga”.

Joasia i Justyna pierwszy raz brały udział w tym konkursie. Gratulujemy odwagi i pięknych głosów, życzymy powodzenia w przyszłym roku. Opiekunem dziewcząt była Elżbieta Kujawa

Turniej Wiedzy Pożarniczej

turniej wiedzy poz29 marca Aleksandra Nojman, Szymon Ługiewicz z klasy I Tl oraz  Jakub Szabelski z klasy II Tlr reprezentowali naszą szkołę w Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Niestety w tym roku nie zakwalifikowali się do finału. Następny turniej już za rok, będziemy trzymać kciuki.

Słoneczna Andaluzja zdobyta!

54436396 415739625875579 5300805274733379584 o11 marca br. podopieczni Hufców Pracy z Ostródy i Giżycka rozpoczęli kluczowy etap projektu ,,Inwestycja w przyszłość - postaw na sukces z programu Erazmus+” - trzytygodniowy staż zawodowy w hiszpańskiej Maladze.

Uczestnicy projektu pracują w miejscowych salonach fryzjerskich i zakładach stolarskich, a komunikację z pracodawcami i personelem ułatwa ukończony w kraju kurs języka hiszpańskiego. W Maladze młodzież również doskonali swoje umiejętności językowe podczas zajęć konwersacyjnych z native speakerem. Spotkania nastawione są przede wszystkim na komunikację i przełamywanie bariery językowej.

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Copyright © 2019. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook