ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bieżące
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Zakończenie roku 2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 odbędzie się 19-go czerwca o godz. 900.

Serdecznie zapraszamy

Czym zajmuje się policja

dsc 079304.06.2019 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU w Ostródzie odbył  się cykl 3 spotkań z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Spotkania poświęcone były bezpieczeństwu młodzieży podczas wakacji, kompetencji i uprawnień policji, prawom i obowiązkom funkcjonariuszy policji i obywateli.

Policjanci przedstawili procedury zatrzymania, przeszukiwania i stosowania środków przymusu bezpośredniego względem zatrzymanego, w tym z wykorzystaniem psów policyjnych. W spotkaniu uczestniczyło większość uczniów naszej szkoły oraz policjanci z komendy policji, w tym opiekunowie psów ze swoimi podopiecznymi.

Galeria zdjęć

Apel nagrodzonych

20190529 10322529 maja odbył się w Staszicu apel, na którym wręczono dyplomy za różnego rodzaju działania uczniów.

Dyplomy za nagrodzone miejsca i wyróżnienia odebrali uczniowie, którzy brali udział w konkursie na najładniejszą „Kompozycję wielkanocną”.

Podziękowania odebrały także uczennice, które brały udział w obchodach Dnia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Dziewczyny pod opieką pani Elżbiety Kujawy uświetniły uroczystość występami wokalnymi.

Dyplomy odebrali również uczniowie klasy I Traf wraz z wychowawcą Anną Rutkiewicz za wyróżnienie i zdobycie I miejsca w wojewódzkim etapie konkursu „Szkoła wolna od używek”.

Galeria zdjęć

Jajeczne wytłaczanki

dsc 0358Z okazji Świąt Wielkanocnych zaplanowany był konkurs na najbardziej oryginalną kompozycję wielkanocną. Mimo, że Wielkanoc już dawno za nami, konkurs rozstrzygnięto dopiero 21 maja.  Celem konkursu było:

 

 

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

dsc 040522 maja w ostródzkim Amfiteatrze miały miejsce obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji została tam zorganizowana impreza, której celem była integracja, a także budowanie pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnością oraz zachęcenie osób pełnosprawnych do budowania sieci ich społecznego wsparcia. Pogoda dopisała, były konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zdjęcia i, co najciekawsze, występy muzyczne. Wśród muzyków, którzy uświetnili imprezę były nasze uczennice: Justyna Furman, Joanna Wielichowska i  Kasia Klocek z klasy I wf BSI oraz Nikola Falęcka i Klaudia Nowikiewicz z klasy II if BSI. Dziewczyny dały świetny pokaz swoich umiejętności, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez publiczność!

Galeria zdjęć

Copyright © 2019. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook