ZSZ Staszic CKU Ostroda - 2015/16
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Posprzątali Drwęcę

kajaki 03230 maja br. uczniowie ZSZ im. S. Staszica i CKU w Ostródzie, uczestnicy Hufca Pracy 14-10 w Ostródzie wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Drwęcą, na trasie Idzbark-Ostróda. Nie był to jednak zwykły spływ. Przedsięwzięcie było połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Młodzież oprócz wioseł i kapoków wyposażona została w dodatkowy „sprzęt”, a mianowicie worki na śmieci. Impreza miała mi.in. na celu oczyszczenie koryta rzeki Drwęcy z zalegających tam śmieci. W czasie kilkugodzinnej akcji zebrano kilka kilogramów śmieci, głównie plastikowych butelek i puszek.
W spływie wzięło udział dwudziestu młodych ludzi wraz z opiekunami.

Wydarzenie zorganizowane zostało dzięki uprzejmości pana Pawła Dziedzickiego z Aktywnej Agroturystyki w Starych Jabłonkach, który udostępnił kajaki. Bardzo dziękujemy.

Galeria zdjęć

Powiatowy Konkurs Savoir – Vivre

dsc037932 czerwca w Zespole Szkół Licealnych w Morągu odbył się XII Powiatowy Konkurs Savoir – Vivre. Celem konkursu było propagowanie zasad savoir – vivre wśród młodzieży oraz kształcenie umiejętności kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.

Naszą szkołę reprezentowały Aneta Kasprowicz, Kamila Piotrowicz z klasy III Taf oraz Żaneta Bobkowska z IITL.

O zwycięstwie w konkursie rozstrzygnęła dopiero dogrywka między Liceum Ogólnokształcącym w Ostródzie, a naszą szkołą. Aneta, Kamila i Żaneta przegrały jednym punktem, jak się okazało, źle usłyszały pytanie.

Dziewczęta zajęły wspaniałe II miejsce. Gratulujemy im serdecznie, a za rok czekamy na rewanż.

Galeria zdjęć

„Staszicówka”

p524412824 maja wspólnymi siłami nauczycieli, uczniów i rodziców zorganizowaliśmy w naszej szkole imprezę plenerową tzw. „Staszicówkę”. Przygotowaliśmy wspaniałe i różnorodne ciasta i desery, napoje oraz wiele specjałów na grilla. Uczniowie i nauczyciele wspólnie grillowali i świętowali. Dopisała nam wspaniała pogoda, a razem z nią świetne humory. Wszyscy czekamy na następną „Staszicówkę” za rok.

 

Galeria zdjęć

Dzień Europy

 

Koniec roku szkolnego maturzystów ze „Staszica”

dsc0272829 kwietnia pożegnaliśmy naszych maturzystów. Uroczystość zakończenia roku szkolnego była pełna wzruszeń i niespodzianek.

W części oficjalnej, po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu Hymnu Narodowego nastąpiła zmiana chorążego z pocztu sztandarowego. Obecny chorąży Cezary Jankowski przekazał sztandar młodszemu koledze Przemkowi Redkowi.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor wygłaszając do maturzystów kilka ciepłych słów. Maturzyści dziękowali dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w ich edukację.

 

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Copyright © 2019. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook