Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego

dsc 0182W piątek 29 kwietnia 2022 r. uczniowie klas maturalnych: IV Tl oraz IV Traf po raz ostatni usłyszeli szkolny dzwonek.

Samorząd Uczniowski oraz młodsze roczniki klas technikum przygotowały dla nich piękną uroczystość pożegnania z murami „Staszica”. Było śpiewająco sympatycznie ale i dostojnie.

W tym roku szkolnym najlepsze wyniki w nauce osiągnęli Amelia Kaczmarek, Klaudia Krzyżaniak, Natalia Ruść, Justyna Kopczyńska i Karol Szczepański z klasy IV Traf oraz Agata Radzimińska, Mikołaj Śliwiński i Paulina Zelmańska z klasy IV Tl. Uczniowie odebrali dyplomy i gratulacje od Pani Dyrektor Anny Teodorowicz, my też się do nich przyłączamy.

Podziękowania za rzetelną pracę w Poczcie Sztandarowym, a także za zaangażowanie i wkład w życie szkoły odebrali Martyna Napiórkowska, Roksana Reszka oraz Karol Sztybór. Jesteśmy dumni, że byli oni uczniami naszej szkoły i zależało im na jak najlepszym jej wizerunku. Zawsze będziemy pamiętali, że kosztem wolnego czasu, wykradając chwile pomiędzy jednym, a drugim sprawdzianem czy kartkówką byli na każdą naszą prośbę. Ich poczucie obowiązku i wiara w sukces przezwyciężała wszelkie trudy. Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę, za uśmiech i życzliwość. Było nam niezmiernie miło z Wami współpracować.

Były też nagrody, wyróżnienia i podziękowania za pracę w szkolnym wolontariacie. Pani Anna Rutkiewicz wręczyła je Klaudii Krzyżaniak oraz Natalii Ruść.

Uczniowie klasy IV Traf krótkim filmem podziękowali najdłużej uczącym ich nauczycielom, a specjalnie wyczarowana przez nich Wróżka Cukieruszka dosłownie obsypała wszystkich uczestników uroczystości słodyczami.

Pani Dyrektor Anna Teodorowicz, wręczyła również dwóm uczniom z klas maturalnych stypendia naukowe ufundowane przez Stowarzyszenie „POMOC dzieciom potrzebującym” im. Janiny Pelczarskiej w Ostródzie, któremu bardzo dziękujemy za wsparcie.

Mamy nadzieję, że nasi Maturzyści będą wspominać lata spędzone w „Staszicu” z uśmiechem.

POWODZENIA!

Galeria zdjęć