• Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI MATURALNYCH  

od dnia 25 maja 2020

 

Przedmiot

Nauczyciel

Dzień tygodnia – godziny konsultacji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język polski

A.Chrzanowska

 

9.40 – 11.30

     

Matematyka

A. Demska

   

10.40-12.15

   

Język angielski

A. Rutkiewicz

 

12.30-14.00

     

M. Kotwicka

       

13.00-15.00

K. Ćwirynkało

 

12.15-13.45

     

Język niemiecki

A. Grabowska

10.30-12.00

       

Fizyka

A. Teodorowicz

   

12.00-14.00

   

Geografia

A. Luczek

     

9.00-11.00

 

 

 

 HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW

od dnia 1 czerwca 2020

Lp.

Nauczyciel

Data/godz. konsultacji

Lp.

Nazwisko i imię

Data/godz. konsultacji

1.               

Banasiuk Honorata

Wtorek 8.00 – 9.15

24.

Orkisz Mateusz

Czw.8.00-10.00

2.               

Chrzanowska Anna

Pon. 11.30 – 13.05

25.

Przybyszewski Cezary

Wt.13.00-15.00

3.               

Ćwirynkało Katarzyna

Pon. 8.00 – 9.40

26.

Ostrowska Kamila

Śr. 9.40-12.15

4.               

Dawidczyk Wioletta

Pt.11.00-12.30

27.

Rudzińska Elżbieta

Śr.10.00-12.00

5.               

Demska Anna

Pon. 9.40-11.25

28.

Rutkiewicz Anna

Wt.13.00-14.30

6.               

Filipiuk Andrzej

Wtorek 9.40-10.25,11.30 – 12.15

29.

Rybiński Dariusz

Śr.10.00-12.00

7.               

Grabowska Anna

Pon.10.30-12.30

30.

Sadowska Joanna

Śr. 12.00-14.00

8.               

Gergola Anna

Wt. 10.40-12.15

31.

Stano Arkadiusz

Pt.10.00-12.00

9.               

Kalwiński Sławomir

Śr. 12.20-14.05

32.

Teodorowicz Anna

Śr. 12.00-14.00

10.            

Kaszczyński Piotr

Śr.9.00-11.00

33.

Turulska Agnieszka

Pon.11.00-13.00

11.            

Klonowska Hanna

Wt.9.00-11.00

34.

Piękoś - Janulis Danuta

Wt.12.30-14.30

12.            

Klonowska Małgorzata

Pon.9.40-11.25

35.

Świątek Krzysztof

Wt.12.00-13.30

13.            

Kotwicka Magdalena

Czw.13.00-15.00

36.

Wojciechowski Krzysztof

Pt.10.00-12.00

14.            

Krajewska Agata

Wt. 8.00-9.30

37.

Żukowska Anna

Wt.8.00-10.00

15.            

Kujawa Elżbieta

Pon. 11.00-12.30

38.

Żmijewski Marcin

Śr.8.50-10.25

16.            

Laskowski Tomasz

Pn.10.40-12.15

39.

Zakrzewski Krzysztof

wtorek  9.00 – 14.00

17.            

Luczek Agnieszka

Czw.9.00-11.00

     

18.            

Marchlewski Dariusz

Śr.10.00-12.00

     

19.            

Mierzejewska Agnieszka

Pt.10.00-12.00

     

20.            

Nowakowska-Przesniak Joanna

Czw.12:20-13:05

     

21.            

Ogonowska Anna

Wt.8.00-10.00

     

22.            

Olszewska Wioletta

Czw.8.00-10.00

     

23.            

Olszewski Jarosław

Wt.9.00-14.00